Divadlo jako zrcadlo 

Repertoár DivadLaLo a V. Benderski

 

Gulliver a Liliputi ( dětské )
Duhový princ a přerostlá princezna ( dětské)
Drak Mrak ( dětské )
King Kong aneb Co budeme dělat s tou opicí? ( dětské )
Proces ( pro 13 let a více )
Tucet ( 15 let a více )
Tucet Chasidsky ( 15 let a více )
Improshow Mejdlo ( pro všechny )

Autorská pohádka loutkáře Honzy Kindla. Kdo projde duhou, stane se takovým, jakým opravdu je. Příběh Lenky, která aniž by tušila, projde pod obloukem duhy a zachrání Duhové království.
"Chtěla jsem jen pejska, o kterého bych se starala." říká Lenka. Aneb - Nikdy nedostaneš to co chceš, ale to co potřebuješ.
Jaká překvapení Lenku čekají? Kdo je...

Loutkově zpracovaný příběh Gullivera v zemi Liliputů nastavuje zrcadlo lidské zlobě a zkaženosti. Stále aktuální příběh poskytuje látku k zamyšlení malým i větším čtenářům. Víc Vám neřeknu, přijďte se podívat. Loutky z dílny Honzy Kindla a Jířího Laina. Loď pomaloval Dan Chmelík. Vhodné pro děti od 3let

Drak Mrak

14.04.2017

Drak Mrak - Pohádka o Drakovi, který si chtěl vzít za ženu princeznu, ale přepočítal se. Kouzla, čáry a písničky pro všechny lidičky.
Délka představení 40 minut.

Gorilí populace je v ohrožení, lidí je stále více a rovnováha na Zemi je v ohrožení. Lidé jsou opravdu nepoučitelní. Jak to vidí gorily a dá se ještě něco dělat? Známý příběh o gorilím monstru, krásné dívce, filmovém štábu a honbou za ziskem.

 Proces

13.04.2017

Loutkové zpracování Kafkova románu Proces.
Začíná rok trvající proces, v němž se průměrný úředníček musí utkat s neviditelným mocenským aparátem, s dusivou byrokracií, z níž pozná jen nejspodnější příčky, s přezíravostí okolí... To vše v něm vzbudí sice nejasný, ale nutkavý pocit vlastní viny. Kdo jej soudí a proč?

Tucet

02.04.2017

12 povídek podle výběru diváků
Neobvyklý divadelní zážitek spojující vyprávění a živou hudbu. Obsah a děj představení se odvíjí od 12 povídek, předurčených kartami, které vytáhnou diváci. Ten, kdo cítí, že chce vyslechnout povídku, která má zvlášť pro něho určenou moudrost, zvlášť pro něho určený osobní vzkaz a že její nahodilost není náhodná - ať...

Tentokrát židovský, chasidský
12 povídek dle výběru diváků
Neobvyklý divadelní zážitek spojující vyprávění a živou hudbu. Obsah a děj představení se odvíjí od 12 povídek, předurčených kartami které vytáhnou diváci. Ten kdo cítí, že chce vyslechnout povídku, která má zvlášť pro něho určenou moudrost, zvlášť pro něho určený osobní vzkaz a že její...